Producenci

Herbatka NA PATYKU MIĘTA Eko 1 szt. Dary Natury

Dostępność: brak towaru
Cena: 10,70 zł
  (1 szt. = 10,70 zł )

Cena regularna:

10.70
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Herbatka na patyku – Mięta EKO

Mięta wspiera prawidłowe trawienie, pomaga się zrelaksować i wspomaga układ odpornościowy. Polecana jest do codziennego spożywania nie tylko do posiłku, ale również jako orzeźwiający napój, który doskonale gasi pragnienie.

Każda herbatka na patyku wykonana została ręcznie z ekologicznych składników pozyskanych ze stanu naturalnego lub ogrodu botanicznego. Rośliny zebrano według kalendarza biodynamicznego.

Dodatkowe informacje
Składniki: mięta liść*.
*produkt rolnictwa ekologicznego

Sposób użycia:
jedną wiązkę herbatki zalać wrzątkiem (0,3 – 0,5 l) i pozostawić do zaparzenia na około 10-15 minut.

Wartości odżywcze w 100g produktu
Wartość energetyczna 3 kJ / 1 kcal ;
Tłuszcz 0 g;
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g;
Węglowodany 0,2 g;
w tym cukry 0 g;
Białko 0 g;
Sól 0 g.

Masa netto: 1 szt.

Warunki przechowywania:
przechowywać w szczelnie zamkniętym, w suchym i zacienionym miejscu.

Kod EAN:
5904538032340

Producent
Firma Dary Natury powstała w latach 90-tych, w niewielkiej, ukrytej wśród lasów wsi Koryciny, w podlaskiej gminie Grodzisk. To stąd pochodzi właściciel firmy, Mirosław Angielczyk, który od najmłodszych lat zajmował się zbieraniem ziół i tworzeniem własnych mieszanek, ale również, co niezwykle cenne, gromadzeniem przekazów o tradycyjnym wykorzystaniu ziół. Długa historia zbioru ziół ze stanowisk naturalnych, ich przetwarzania i wykorzystywania, krystalicznie czyste tereny i bujna, praktycznie dzika roślinność, czynią Podlasie sercem polskiego zielarstwa.

Bezpieczeństwo
Producent
Dary Natury Sp. z o. o.

Grodzisk
Koryciny 73
17-315 Grodzisk, Polska

biuro@darynatury.pl
tel: +48 85 672 32 32

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl