Producenci

KAMI Hopi Sun Świece konchy 6 szt duże

Dostępność: brak towaru
Cena: 36,10 zł 36.10
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Świece do świecowania uszu HOPI CANDICA wykonane są wyłącznie z naturalnych składników. Zabieg świecowania uszu polecany jest w przypadku stanów zapalnych zatok, ucha, a także bólów głowy.

KAMI HOPI ŚWIECE 3 PAR

Indianie Hopi w swych praktykach wykorzystywali świece do świecowania uszu. Miało to na celu oczyszczanie uszu z nagromadzonych zanieczyszczeń, nadmiaru woskowiny oraz jako rytuał mający na celu ogólną poprawę samopoczucia. Osoba, która miała mieć wykonane świecowanie kładła się na boku, jej głowa była zakryta chustą w celu ochronienia przed spadającym popiołem. Ucho przez mały otwór w chuście było wyciągnięte na wierzch i nasmarowane oliwą w celu łatwiejszego umieszczenia świecy w uchu. Taką zapaloną z jednego końca świecę wkładano do ucha i następował proces spalania się świecy aż do oznaczonego na niej momentu zakończenia spalania. Wtedy następowało wyciągnięcie z ucha niedopałka świecy, zgaszenie go w kubku z wodą i przechodzono do wykonania świecowania na drugim uchu. Po zakończeniu procesu świecowania zakładano na głowę chustę w celu ochronienia uszu przed nagłym oziębieniem i przewianiem.

- chronić przed wilgocią
- przechowywać w miejscach niedostępnych dla dzieci,
- nie pozostawiać zapalonych świec bez dozoru.

ŚWIECE POSIADAJĄ ATEST PZH w W-wie. Nr PZH-HŻ/06939/01

Świece nie są wyrobem o przeznaczeniu leczniczym oraz medycznym.

Co daje zabieg świecowania uszu?
- Zabieg świecowania pozytywnie wpływa na samopoczucie, przynosi ulgę, wrażenie wyciszenia . Głęboko relaksuje. Pomaga osiągnąć harmonię i spokój, redukuje stres i odsuwa codzienne zmęczenie.

Świecowanie uszu można wykonać nie tylko w przypadku nadmiaru woskowiny w uszach. Medycyna alternatywna zaleca świecowanie uszu także w przebiegu różnych schorzeń uszu, gardła, nosa. Polecane jest np. w przebiegu zapalenia zatok czy przeziębienia. Ponadto na świecowanie uszu mogą się zdecydować osoby zmagające się z szumami w uszach różnego pochodzenia, a nawet niedosłuchem. Również bóle i zawroty głowy, migreny i zespół przewlekłego zmęczenia są wskazaniem do konchowania uszu.

- Ile czasu trwa zabieg świecowania uszu?
Dzięki optymalnej długości świeczek Hopi i specjalnemu rodzajowi wosku zabieg trwa optymalną ilość czasu, tj. 10-15 minut.

- Czy stosowanie świec do uszu Hopi jest bezpieczne?
Zabieg świecowania uszu nie jest groźny dla zdrowia. Wykonywany przez osobę bez doświadczenia mógł mieć nieprzyjemne efekty uboczne, ale kiedy przeczyta się załączoną instrukcję obsługi i korzysta ze świec Hopi Aura Herbals, dzięki zastosowaniu w nich specjalnych filtrów antypyłowych, nie należy się niczego obawiać.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy. Zgłoś błąd w opisie produktu.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl