Producenci

Formy płatności


Formy płatności dostępne dla Klientów Sklepu Zielarsko - Medycznego DARY ZIÓŁ:

- gotówką

- za pobraniem

- przelewem

- przelewem online

- kartą płatniczą:

* Visa
* Visa Electron
* MasterCard
* MasterCard Electronic
* Maestro

Przelew na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

Bank Pekao S.A.

Nr rachunku: 57 1240 1486 1111 0011 0856 7747

Za pobraniem

Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia.

Przelewem online 

Forma płatności elektronicznej obsługiwana przez:

- Płatności 

- PayU

Zwroty

W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

Informacja na temat czasu realizacji zamówienia w przypadku płatności kartą:

Przy płatnościach kartą czas realizacji zamówienia od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji wynosi 48 godzin, chyba że bezpośrednio przy danym produkcie wskazano inaczej.

Raty 

mBank mRaty to pożyczka ratalna, dzięki której możesz swobodnie kupować na raty w internecie. Cały proces wnioskowania o raty odbywa się w jednym oknie przeglądarki. Nie jesteś odsyłany do żadnych dodatkowych komunikatów mailowych czy placówki banku. Złożenie wniosku, otrzymanie decyzji z banku i zaakceptowanie umowy odbywa się w jednym procesie kredytowym. Ponadto wymagamy od Ciebie minimum formalności, ponieważ Twoja zdolność weryfikowana jest w oparciu o deklarację dochodu, którą składasz na wniosku o pożyczkę.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl