Producenci

Zioła Ojca Grzegorza Sroki

Zioła Ojca Grzegorza Sroki
 LIPOBON Ojca Grzegorza 30 kapsułek Bonimed - na cholesterol LIPOBON Ojca Grzegorza 30 kapsułek Bonimed - na cholesterol
Producent: Bonimed
Cena:

32,80 zł

( 1 szt - kapsułka = 1,09 zł )
szt
zobacz więcej
 SEDABON Ojca Grzegorza 100 ml Bonimed - stres, zasypianie SEDABON Ojca Grzegorza 100 ml Bonimed - stres, zasypianie
Producent: Bonimed
Cena:

29,90 zł

( 1 litr = 299,00 zł )
szt
zobacz więcej
ADIPOBONISAN Ojca Grzegorza Bonimed 20 saszetek - odchudzanie ADIPOBONISAN Ojca Grzegorza Bonimed 20 saszetek - odchudzanie
Producent: Bonimed
Cena:

24,00 zł

( 1 szt. = 1,20 zł )
szt.
zobacz więcej
ALERBON Ojca Grzegorza 30 kapsułek Bonimed - wspomaga w alergii ALERBON Ojca Grzegorza 30 kapsułek Bonimed - wspomaga w alergii
Producent: Bonimed
Cena:

32,80 zł

( 1 szt - kapsułka = 1,09 zł )
szt.
zobacz więcej
ANGINBON Ojca Grzegorza 9 ml Bonimed - gardło ANGINBON Ojca Grzegorza 9 ml Bonimed - gardło
Producent: Bonimed
Cena:

23,70 zł

( 1 litr = 2 633,33 zł )
szt.
zobacz więcej
APIBON KREM Ojca Grzegorza 30 ml Bonimed - choroby skóry APIBON KREM Ojca Grzegorza 30 ml Bonimed - choroby skóry
Producent: Bonimed
Cena:

26,40 zł

( 1 litr = 880,00 zł )
szt.
zobacz więcej
APIBON Ojca Grzegorza 30 kaps Bonimed - łagodzi infekcje APIBON Ojca Grzegorza 30 kaps Bonimed - łagodzi infekcje
Producent: Bonimed
Cena:

29,20 zł

( 1 szt - kapsułka = 0,97 zł )
szt
zobacz więcej
Artrobon Comlex 60 kaps Bonimed Artrobon Comlex 60 kaps Bonimed
Producent: Bonimed
Cena:

65,60 zł

( 1 szt - kapsułka = 1,09 zł )
szt
zobacz więcej
Bofonginn Kompleks Ojca Grzegorza 300 ml - syrop ziołowy Bonimed Bofonginn Kompleks Ojca Grzegorza 300 ml - syrop ziołowy Bonimed
Producent: Bonimed
Cena:

96,00 zł

( 1 litr = 320,00 zł )
szt
zobacz więcej
BONIMAG B6 Ojca Grzegorza 50 kapsułek Bonimed BONIMAG B6 Ojca Grzegorza 50 kapsułek Bonimed
Producent: Bonimed
Cena:

24,80 zł

( 1 szt - kapsułka = 0,50 zł )
szt
zobacz więcej
Bonimed ADIPOBON MONO Ojca Grzegorza 60 kapsułek Bonimed ADIPOBON MONO Ojca Grzegorza 60 kapsułek
Producent: Bonimed
Cena:

61,60 zł

( 1 szt - kapsułka = 1,03 zł )
szt.
zobacz więcej
Bonimed ALERBON Ojca Grzegorza 60 kapsułek - wspomaga w alergii Bonimed ALERBON Ojca Grzegorza 60 kapsułek - wspomaga w alergii
Producent: Bonimed
Cena:

56,00 zł

( 1 szt - kapsułka = 0,93 zł )
szt.
zobacz więcej
Bonimed APIBON Ojca Grzegorza 60 kaps - łagodzi infekcje Bonimed APIBON Ojca Grzegorza 60 kaps - łagodzi infekcje
Producent: Bonimed
Cena:

48,00 zł

( 1 szt - kapsułka = 0,80 zł )
szt
zobacz więcej
Bonimed ARTROBON Ojca Grzegorza 120 KAPSUŁEK Bonimed ARTROBON Ojca Grzegorza 120 KAPSUŁEK
Producent: Bonimed
Cena:

92,80 zł

( 1 szt - kapsułka = 0,77 zł )
szt.
zobacz więcej
Bonimed BOBONISAN Ojca Grzegorza 25 saszetek - trawienie, wzdęcia Bonimed BOBONISAN Ojca Grzegorza 25 saszetek - trawienie, wzdęcia
Producent: Bonimed
Cena:

24,00 zł

( 1 szt. = 0,96 zł )
szt.
zobacz więcej
Bonimed CARDIOBON Ojca Grzegorza 30 kapsułek - ciśnienie krwi Bonimed CARDIOBON Ojca Grzegorza 30 kapsułek - ciśnienie krwi
Producent: Bonimed
Cena:

33,60 zł

( 1 szt - kapsułka = 1,12 zł )
szt
zobacz więcej
Bonimed Cardiobonisan Ojca Grzegorza 25 saszetek Bonimed Cardiobonisan Ojca Grzegorza 25 saszetek
Producent: Bonimed
Cena:

22,50 zł

( 1 szt - saszetka = 0,90 zł )
szt
zobacz więcej

Zioła Ojca Grzegorza Sroki – wybierz produkt dopasowany do własnych potrzeb!

W tej kategorii sklepu daryziol.pl znajdziecie sprawdzone kompozycje ziołowe, z których korzystają klienci z całego świata od wielu pokoleń. Ojciec Grzegorz Sroka już od 13. roku życia interesował się ziołolecznictwem, a w czasie swojej praktyki udzielił porad ponad 150 000 zainteresowanych! Doskonale opracowane receptury pozostają niezmiennie popularne. Do Rychwałdu, gdzie przyjmował pacjentów w ośrodku leczniczym, rokrocznie pielgrzymują tysiące wiernych. W naszym sklepie internetowym mamy bogaty wybór ziół Ojca Grzegorza Sroki, które pomagają na najprzeróżniejsze schorzenia.

Czy zioła Ojca Grzegorza Sroki mogą być uzupełnieniem medycyny konwencjonalnej?

Tak, jak najbardziej! Sam franciszkanin działał w ramach tej idei, traktując swoje wyroby jako pożyteczny dodatek do tradycyjnych metod leczniczych. Jego produkty do fitoterapii powstawały na postawie głębokiej wiedzy w tej dziedzinie. Jednak zdarzało się, że słuchał się głosu swojej intuicji. Predyspozycje do ziołolecznictwa ujawniły się u ojca Sroki podczas jego służby wojskowej. Miał tam zadanie szkolenia innych sanitariuszy.


Zioła Ojca Grzegorza Sroki w płynie współistnieją z saszetkami, kapsułkami czy nawet produktami kosmetycznymi. Przez całe swoje życie skomponował ponad 20 wyrobów, dzięki czemu możemy dzisiaj przyjmować je w różnej formie. Pomagają one w przeciwdziałaniu oraz profilaktyce przeciwko wielu chorobom. Chodzi o choroby kobiece, dróg moczowych, układu trawiennego czy krążenia.


Oprócz stworzenia ziół Ojca Grzegorza Sroki zakonnik był także promotorem zdrowego stylu życia. Swoimi cennymi wskazówkami pod koniec życia dzielił się z czytelnikami za pośrednictwem strony internetowej. Jego ostatnią inicjatywą było wybudowanie grot solnych w ukochanym Rychwałdzie. Śmierć ojca Grzegorza w 2006 roku nie przerwała bogatych tradycji ziołoleczniczych. Nie do końca było wiadomo, kto stanie się jego kontynuatorem. Ostatecznie bogate dziedzictwo przejęli lokalni franciszkanie, którzy kontynuują dostarczanie ziół Ojca Grzegorza Sroki do zainteresowanych na całym świecie.

Rodzaje ziół Ojca Grzegorza Sroki w saszetkach

Zaparzanie mieszanek w kubku do picia pozostaje najpopularniejszą metodą ich przyjmowania. Porcje zapakowane w wygodne saszetki ułatwiają znacząco ich spożywanie. W sklepie daryziol.pl mamy kompletną ofertę produktów komponowanych z wykorzystaniem oryginalnych receptur zakonnika. Każde opakowanie ma autorską nazwę, która wiąże się z dolegliwością, w stosunku do której napar pomaga.


Cardiobonisan to zioła Ojca Grzegorza Sroki w saszetkach poprawiające kondycję układu krążenia oraz uspokajające pracę serca. Ich zażywanie jest wskazane osobom, które mają problemy z zasypianiem. Głównymi składnikami o takim działaniu są kwiatostan głogu, ziele nawłoci oraz rdest ptasi.


Mieszanka Bobonisan odpowiada za regulowanie pracy układu pokarmowego, wspomagając trawienie. W szczególności pomoże osobom, które preferują tzw. ciężką dietę. Produktem pokrewnym, aczkolwiek o działaniu profilaktycznym jest Adipobonisan, przeznaczony do codziennego stosowania. Wybór ziół Ojca Grzegorza Sroki w ofercie sklepu daryziol.pl dobieramy specjalnie dla was, naszych klientów. Dzięki temu mamy przygotowane propozycje zwalczające dolegliwości każdego rodzaju.

Czy warto korzystać z ziół Ojca Grzegorza Sroki w płynie przy doraźnych dolegliwościach?

Dzisiaj nawet najbardziej prozaiczne niedogodności, jak zaparcia czy słaby ból głowy, staramy zwalczać się lekami. Mało kto z nas zdaje sobie sprawę z tego, że działamy w ten sposób na niekorzyść naszego organizmu. Warto powrócić do sposobów naszych babć, które doskonale wiedziały, jak działają dary natury.


Zioła Ojca Grzegorza Sroki znajdujące się w tej kategorii sklepu daryziol.pl zdecydowanie opłaca się wprowadzić do naszych nawyków leczniczych i żywieniowych. Ich największe zalety to:

  • naturalny skład, dzięki czemu wpisują się w zasady weganizmu i wegetarianizmu;
  • przystępne formy spożywania (płyn, kapsułki lub saszetki);
  • oraz mieszanki dostosowane do zwalczania konkretnych problemów.

Dokonania Ojca Grzegorza Sroki sprawiły, że postanowiliśmy zaoferować jego produkty w naszym stacjonarnym sklepie Dary Ziół w Głogowie przy ulicy Grodzkiej 40 oraz w sklepie internetowym online daryziol.pl. Prowadzony przez nas sklep zielarski ma na celu proponować konsumentom sprawdzone oraz jakościowe artykuły. Fitofarmakologia według wielu specjalistów jest idealnym uzupełnieniem dla klasycznej medycyny konwencjonalnej. Właśnie dlatego serdecznie zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą, w której znaleźć możecie zioła Ojca Grzegorza Sroki, które pomagają na wszelkiego rodzaju schorzenia i choroby.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl