Producenci

Nie daj się alergii z pomocą daryziol.pl

Zmagasz się z alergią i poszukujesz naturalnych produktów, które pomogą Ci zneutralizować jej skutki? Zarówno w naszym sklepie stacjonarnym Dary Ziół w Głogowie, jak i w sklepie internetowym daryziol.pl oferujemy kosmetyki hipoalergiczne, suplementy oraz oleje, które sprawdzą się doskonale każdemu, kto zmaga się z problemem uczulenia.

Allergocaps 30 kaps Herbapol Allergocaps 30 kaps Herbapol
Producent: Herbapol
Cena:

20,00 zł

szt
zobacz więcej
ALLERGOCAPS+ 90 kaps Herbapol ALLERGOCAPS+ 90 kaps Herbapol
Producent: Herbapol
Cena:

42,00 zł

szt.
zobacz więcej
CARMEN MYDŁO DZIEGCIOWE 140G CARMEN MYDŁO DZIEGCIOWE 140G
Producent: Carmen
Cena:

16,20 zł

szt.
zobacz więcej

Czym jest alergia i co na nią pomaga?

Alergie to problem cywilizacyjny, którego skala rośnie z każdym rokiem. Mowa tu zarówno o alergiach pokarmowych, jak i wziewnych czy kontaktowych. W ich zwalczaniu nieocenioną pomocą są naturalne produkty, zioła, a także kosmetyki hipoalergiczne. Wszystko to znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Jeśli więc zmagasz się z alergią i poszukujesz sprawdzonych sposobów w jej zwalczaniu, świetnie trafiłeś! Sprawdź szeroką ofertę proponowanych przez nas produktów na alergię i zyskaj jak najwięcej zdrowotnych korzyści. W tej kategorii proponujemy wszystko, co może być pomocne w ograniczaniu skutków ubocznych alergii. Znajdziesz tu produkty o składzie bogatym w naturalne składniki.

Alergia powstaje na skutek nieprawidłowych reakcji układu immunologicznego na dane czynniki. Alergie, szczególnie na substancje znajdujące się w składach produktów codziennego użytku, mogą być bardzo problematyczne oraz przeszkodzić nam w spożywaniu lub stosowaniu ulubionych artykułów. Najczęściej występujące alergie to te na: pyłki roślin, roztocza kurzu domowego, białko mleka krowiego, niektóre owoce, nikiel, orzechy, owoce morza, zarodniki grzybów oraz jad owadów.

Alergia - objawy

Osoby zmagające się alergią na pyłki mają utrudnione funkcjonowanie w szczególności w okresie wiosenno-letnim, kiedy pyli większość roślin. Do objawów alergii na pyłki zaliczamy nieżyt nosa, katar sienny, łzawienie oczu, kaszel, a w trudniejszych przypadkach trudności z oddychaniem i astmę. W ofercie naszego sklepu proponujemy szereg produktów, które między innymi mogą być stosowane jako wsparcie w okresie pylenia roślin. Wiele produktów z tej kategorii to kosmetyki hipoalergiczne –  na szczególną uwagę zasługują tutaj mydełka dziegciowe, mydła szare czy oleje, np. z czarnuszki. Regularne stosowanie oleju z czarnuszki przez cały rok przyczyni się do wsparcia pracy układu odpornościowego, a co za tym idzie, lżejszych objawów alergii wziewnej w trakcie wzmożonego pylenia uczulających nas roślin.

Polecamy

W naszym sklepie pomagamy dokonywać świadomych wyborów każdemu, kto zwraca uwagę na składy produktów i ich wpływ na stan zdrowia oraz samopoczucie. Dlatego też kosmetyki naturalne i produkty ziołowe, w tym artykuły dla alergików, które proponujemy, analizujemy pod kątem bezpieczeństwa z uwzględnieniem ryzyka alergii zarówno kontaktowej, jak i wziewnej. Każdy borykający się z alergią powinien zainteresować się następującymi produktami z naszego sklepu:

Zapraszamy: Sklep Zielarsko - Medyczny DARY ZIÓŁ w Głogowie przy ul. Grodzkiej 40 lub do sklepu online daryziol.pl dostępnego w całej Polsce. Tu znajdziecie najwyższą jakość towaru w przystępnej cenie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl